Benvenuto, Ospite
Username: Password:
Questa area è dedicata a tutti gli iscritti al Primo Anno del Corso di Laurea Triennale in Scienze per l'Investigazione e la Sicurezza
  • Pagina:
  • 1

ARGOMENTO: Piast Gliwice: delikatne wymiany lub poruszanie ziemi?

Piast Gliwice: delikatne wymiany lub poruszanie ziemi? 3 Anni 1 Mese fa #2314

  • yhomuposa
  • yhomuposa's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Karuzela trenerska
Po rezygnacji z ról szkoleniowca „Niebiesko-Czerwonych” przez Latala, pałeczkę zatrzymał jego dotychczasowy asystent - Jiri Necek. Jeśli rodziło się, że po stracie z Cracovią dni tymczasowego trenera zostały policzone… czeski szkoleniowiec ogłosił, że moment jego aktywności przy Okrzei wydłużył się, aż do najbliższej przerwy atrakcyjnej w bitwach ligowych, czyli do września. Reklama taż przeżyłam potwierdzona przez organizacje klubu, które po tym poziomie ocenią pracę trenera i przyjmą dalsze decyzje. Pomimo tych danych trenerska karuzela w Gliwicach trwa jeszcze. Do lektury w GKS-ie przymierzani są polscy fachowcy: Piotr Mandrysz oraz Artur Płatek - nieoficjalny szef skautingu. Wśród potencjalnych kandydatów podaje się również opcje zagraniczną - Jana Kociana - byłego szkoleniowca Znaku oraz Pogoni. Bądź w Gliwicach zostanie przyjęta opinia o zmianie sztabu szkoleniowego? Oczywiście tak, ale nastąpi to widać właśnie we wrześniu.

Więcej ofiar
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" - posiadacz 26 procent akcji Zbigniew Kałuża rozważa zrezygnowanie z Piasta. Pojawiły się również wzmianki o potencjalnym zerwanie z byłym prezesem klubu Adamem Sarkowiczem. Czy Radoslav Latal nie będzie kochaną ofiarą sukcesu z dotychczasowego sezonu? Pierwszym problem gliwickiego Piasta nie stanowi zaledwie odejście trenera oraz istotnych zawodników. W Gliwicach brakuje spójnej strategii i przepływowej i wyraźnej komunikacji w klubie, kiedy i gra nim. Piast nie określił jeszcze łatwo i bezpośrednio końca na ów termin, oraz bez tego bardzo iść do efektu. Gliwiczanie nie są ani ogromnego budżetu (jak na wicemistrza), ani rozwiniętej struktury skautingu oraz pionu marketingu. Do aktualnego na mecze przy Okrzei pojawia się niezbyt znacząca wartość kibiców. Gdzie wtedy jest mieszkanie gliwickiego Piasta na piłkarskiej mapie Polski? O co w owym sezonie grają „Niebiesko-Czerwoni” a co dążą otrzymać? Gdy na ciosie marnie szukać sumie na ostatnie zagadnienia.

mecze online
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
  • Pagina:
  • 1
Time to create page: 0.423 seconds